Дров'яна піч для лазні PI-27 KSIL PAL
- Модель: 2141
- Наявність: Є в наявності
-
38100 грн
- 40480 грн
Методи доставки
- Самовивіз з Нової Пошти
- Кур`єр Нової Пошти
- Самовивіз із магазину
Замовте консультацію менеджера
Печі для лазні Pal – це гідний вибір не лише тих, хто ставить у пріоритет якість, а й тих, хто хоче підтримати національного виробника. Ці українські печі для лазні вже показали те, що їхня якість нічим не поступається закордонним брендам. Печі Pal класно впораються з функціями, які Ви покладаєте на них. Печі для лазні обігріють лазню, нагріють для Вас воду, а також сприяють насиченню приміщення лазні пором. Щодо конструкції печі PAL, то вона розроблена з урахуванням новітніх технологій та технічних стандартів у даній галузі. Якщо хочете придбати - купити якісну піч для лазні, ви можете розглянути піч PAL PK-12 S .
Дров'яна піч для лазні PI-27 KSIL PAL - відповідно об'єм парилки до 27 м.куб. - Продумане ефективне рішення для сучасної парної.
Модифікації дров'яної печі для лазні та сауни PAL PІ-27 KSIL (з виносом) – це гарний вибір для тих, хто віддає перевагу потужному, якісному та недорогому устаткуванню, яке служить роками.
Піч для лазні PI-27 KSIL чудово справляється з обігрівом парилки до 27 м.куб.
Вона швидко, за рахунок кожуха - конвектора, прогріє лазню лазні або сауни до потрібної температури.
Система повітрообміну Coanda – забезпечує швидке нагрівання та економну витрату дров.
головна відмінна особливість піч для лазні з паровою гарматою PI-27 KSIL – швидке прогрівання парильного приміщення та підтримання необхідної температури за допомогою нагрітого каміння, що закладається в бункер печі.
Глибока ємність для каміння.
Посилена задня стінка печі для лазні PI-27 KSIL – одна з переваг печей цієї серії.
Двоступінчаста система пароутворення дозволяє отримувати легку пару
Компактна вирва з клапаном – дозатором дозволяє подавати воду в найгарячішу центральну частину закритої кам'янки.
На традиційній відкритій печі для лазні зручно запарювати віник
Відсутність у конструкції печі для лазні PAL PI-27 KSIL схильних до засадження порожнин спрощує її експлуатацію
Оптимальне розміщення паропроводів між первинною та вторинною кам'янками виключає можливість їх засмічення крихтами каменів, що руйнуються з часом.
Рекомендується використовувати для домашніх лазень.
| Характеристики | |
| Вага каменів, кг | 60 |
| Винос для завантаження палива, мм | 170-300мм (регулируемый) |
| Виробник | ПАЛ - PAL (Украина) |
| вихід димоходу | Вверх |
| водяний контур | нет |
| Діаметр димоходу, мм | 130 |
| дверцята | Панорамная (каминная) |
| Завантаження дров | Через стену (с выносом) |
| Завантаження палива | через стену |
| кожух | Конвектор |
| Матеріал топки | сталь 4-6 мм |
| Модель | PAL PІ 27 KSIL |
| Нагрівання води і пар | Парогенератор |
| Обсяг сауни, м.куб | 14 - 27 |
| Отримання пара | камни + внутренняя каменка |
| Потужність, кВт | 27 |
| Призначення | бытовое |
| Розміри, мм | 605x760x980 |
| Тип дверцята | Каминная со стеклом (323х323 мм) |
