Піч для лазні Pal PL-27 KSIL
- Модель: 1443
- Наявність: Є в наявності
-
39200 грн
- 42000 грн
Методи доставки
- Самовивіз з Нової Пошти
- Кур`єр Нової Пошти
- Самовивіз із магазину
Замовте консультацію менеджера
Якщо у Вас залишилися якісь сумніви щодо банної печі – дзвоніть і ми Вас з радістю проконсультуємо. Купити піч для лазні швидко та вигідно Ви можете у нашому інтернет магазині. Зробіть правильний вибір!
Печі для лазні Pal – це гідний вибір не лише тих, хто ставить у пріоритет якість, а й тих, хто хоче підтримати національного виробника. Ці українські печі для лазні вже показали те, що їхня якість нічим не поступається закордонним брендам. Печі Pal класно впораються з функціями, які Ви покладаєте на них. Печі для лазні обігріють лазню, нагріють для Вас воду, а також сприяють насиченню приміщення лазні пором. Щодо конструкції печі PAL, то вона розроблена з урахуванням новітніх технологій та технічних стандартів у даній галузі. Якщо хочете придбати - купити якісну піч для лазні, ви можете розглянути піч Pal PL-27 KSIL .
Дров'яна піч зі склом камінного типу, з кожухом сіткою PAL PL KSIL 27 (з виносом) - відповідно об'єм парилки до 20/27/37/50 м.куб. - Продумане ефективне рішення для сучасної парної.
Модифікація Піч для лазні Pal PL-27 KSIL – це гарний вибір для тих, хто віддає перевагу потужному, якісному та недорогому устаткуванню, яке служить роками.
Піч для лазні Pal PL-27 KSIL чудово справляється з обігрівом парилки до 27 м.куб.
Камінні дверцята зі склом (323х323 мм)
Вона також розповсюдить по всьому приміщенню рівномірне тепло та цілющу, корисну пару.
Це досягається за рахунок рівномірного розжарювання каміння.
Її головна відмінна особливість - корпус зі смуг, який спеціально створений з наміром збільшити кількість каменів.
Завдяки оригінальній конструкції піч для лазні на дровах не займає багато місця.
Дров'яна піч пофарбована жаростійкою фарбою.
Щоб придбати Піч Pal PL-27 KSIL (з виносом), достатньо оформити замовлення через кошик на сайті або зателефонувати нам.
Ми відразу обробимо Ваше замовлення та відправимо за вказаною адресою.
Піч для лазні Pal PL-27 KSIL (з виносом) порадує всіх, хто бажає зберегти бюджет, але придбати гідне обладнання.
Якщо Ви вперше укомплектовуєте парну та застрягли на стадії вибору печі – зателефонуйте нам і ми обов'язково допоможемо підібрати необхідне обладнання.
Піч для сауни Pal PL-27 KSIL (з виносом) з панорамним склом 323х323мм
Серія Панорама від українського виробника PAL представлена трьома моделями PL KSIL- 20 27 37 50. Відрізняються моделі між собою лише потужністю обігріву та відповідно здатні обігріти кімнати площею до 20 куб.м., до 27 куб.м., до 37 куб. та до 50 куб.м. Всі моделі чудово підходять для заміських лазень з просторими лазнями, так завдяки наявності виносу з панорамними дверцятами не тільки прогрівають лазню, але й створюють камінну атмосферу в кімнаті відпочинку. Великий кошик навколо топки містить велику кількість каменів залежно від модифікації. З такими обсягами легко створювати в парилці жарку.ую и влажную атмосферу, как и положено в настоящей бане.
| Характеристики | |
| Вага каменів, кг | 220 |
| Винос для завантаження палива, мм | 170-300мм (регулируемый) |
| Виробник | ПАЛ - PAL (Украина) |
| вихід димоходу | Вверх |
| водяний контур | нет |
| Діаметр димоходу, мм | 130 |
| дверцята | Панорамная (каминная) |
| Завантаження дров | Через стену (с выносом) |
| Завантаження палива | через стену |
| кожух | Сетка - Пруток |
| матеріал | Конструкционной стали |
| Матеріал топки | сталь 4-6 мм |
| Модель | PAL PL 27 KSIL |
| Обсяг сауни, м.куб | 14 - 27 |
| Отримання пара | камни |
| Потужність, кВт | 27 |
| Призначення | бытовое |
| Розміри, мм | 605x600x980 |
| Тип дверцята | Каминная со стеклом (323х323 мм) |
