Труба з ревізією, каглою та конденсаційним переходом з низьколегованої сталі 1 м ф200 мм - 2 мм
- Модель: 4-6
- Наявність: Є в наявності
-
3800 грн
Методи доставки
- Самовивіз з Нової Пошти
- Кур`єр Нової Пошти
- Самовивіз із магазину
Замовте консультацію менеджера
Труба з ревізією, каглою та конденсаційним переходом Вент Устрій (1 м, ф200 мм, 2 мм) — це масивне та високонадійне інженерне рішення «3 в 1», розроблене для професійного підключення найпотужніших камінних топок, опалювальних печей та котлів. Виготовлена з низьколегованої сталі марки DC 01 товщиною 2 мм, ця труба об’єднує всі необхідні вузли обслуговування та регулювання в одному метровому сегменті, що є критично важливим для систем великого діаметру.
Універсальні функції та технологічні переваги:
- Три ключові компоненти в одному виробі:
- Конденсаційний перехід: забезпечує правильний монтаж «по конденсату», що запобігає витіканню агресивних смол та конденсату на зовнішню поверхню димоходу, зберігаючи його естетичність.
- Шибер (кагла): інтегрована засувка великого діаметру для точного керування тягою, що дозволяє оптимізувати горіння та максимально утримувати тепло в приміщенні.
- Ревізія: забезпечує зручний доступ для проведення сервісного чищення системи без необхідності розбирання важких елементів димоходу.
- Лазерне зварювання: Використання автоматизованого лазерного зварювання гарантує вузький, надміцний та герметичний шов, що відповідає найвищим європейським стандартам безпеки.
- Екстремальна жаростійкість: Система розрахована на постійну роботу в температурному режимі до 1000°С. Чорна термостійка фарба зберігає свою цілісність і колір навіть при критичних навантаженнях, властивих потужним агрегатам.
- Надійний монтаж: Висока точність виготовлення та посадкові місця 50 мм забезпечують щільне з'єднання за принципом «труба в трубу» без використання додаткових хомутів чи кріплень.
Технічні характеристики:
- Довжина: 1 м.
- Діаметр: 200 мм.
- Товщина металу: 2 мм (сталь DC 01).
- Функціонал: Ревізія, шибер (кагла), конденсаційний перехід.
- Температурний режим: До 1000°С.
- Покриття: Чорна жаростійка фарба.
- Виробник: Вент Устрій (Україна).
Дана модель труби ф200 мм є безальтернативним вибором для побудови безпечного та ефективного димоходу для великих камінів. Поєднання ревізії, шибера та конденсаційного переходу в одній деталі позбавляє необхідності стикувати важкі окремі вузли, що робить конструкцію більш жорсткою та надійною. Використання низьколегованої сталі DC 01 забезпечує виняткову довговічність навіть при щоденній експлуатації. Це професійний вибір, який гарантує пожежну безпеку вашої оселі, стабільну тягу та легкість у сервісному обслуговуванні димохідної системи на довгі роки.
Де купити та як отримати консультацію:
Придбати Трубу з ревізією, каглою та конденсаційним переходом (1 м, ф200 мм) за ціною виробника можна в інтернет-магазині «StroySauna». Ми пропонуємо тільки перевірені сертифіковані рішення для димохідних систем із доставкою по всій Україні. Наші фахівці допоможуть вам підібрати перехід на сендвіч-димохід або інші комплектуючі — телефонуйте за номерами на сайті.
